اعطای نشان مجمع جهانی به ایرانسل

اعطای نشان مجمع جهانی نشان منتخب به ایرانسل
به عنوان تنها شرکت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران
نشان مجمع جهانی نشان منتخب به ایرانسل اعطا شد

۱۸ آذرماه ۹۱ در مراسم اختتامیه مجمع جهانی نشان منتخب، ایرانسل به عنوان تنها شرکت پیشرو در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران انتخاب و تندیس زرین این مجمع به ایرانسل اعطاء شد.

ایرانسل به عنوان یکی از مجموعه های دارای توانمندی های علمی و عملی و نیز به عنوان یکی از پیشگامان و نام های درخشان صنعت و تجارت کشور، در جمع ۱۰۰ واحد ملی، به عنوان تنها شرکت پیشرو در ارائه خدمات نوین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران موفق به دریافت تندیس زرین این مجمع شد.

علاوه بر ایرانسل، بانکهای ملی، مسکن و تجارت نیز به جهت عملکرد درخشان، موفق به دریافت تندیس نخستین مجمع جهانی برند شدند. 

در مراسم اختتامیه همایش دو روزه مجمع جهانی برند، علاوه بر دکتر جمشید پژویان – رییس شورا و مرکز ملی رقابت ایران – چند تن از اساتید و سخنرانان برجسته بین المللی از جمله مدیر کل توسعه و تعالی فیلیپس، موسس و بنیانگذار انجمن سخنرانان حرفه ای مدیریتی جهان در استرالیا، مدیر برخی از برندهای جهانی از جمله گپ و پولو و جمعی از کارشناسان، پژوهشگران و صاحبان صنایع کشورمان نیز حضور داشتند.

مجمع جهانی نشان منتخب با همکاری انجمن بهره وری ایران، انجمن کیفیت ایران و انجمن فناوری ایران، روزهای ۱۷ و ۱۸ آذرماه در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

منبع : اخبار ایرانسل

Granting that the World Assembly elected MTN
As the only company in the field of Information and Communication Technology
Selected the MTN was awarded the World Assembly

18 December 91 at the closing ceremony of the World Assembly elected MTN as the leading company in the field of information and communication technology selection and MTN were awarded Golden Statue of the Assembly.

Iran was awarded the Golden Statue of the Assembly.

MTN addition, national banks, real estate and business performance as brilliant, who received the award were the first World Assembly.

The two-day conference at the closing ceremony of the World Conference of the brand, in addition to doctor Jamshid Peugeot – Chairman of the National Center of competition – a number of leading international professors and lecturers, including general manager of development and excellence Phillips, founder and founder of the Professional Speakers Association Management World in Australia, director of global brands such as Gap and Polo and a group of experts, researchers and industrialists attended country.

Selected by the World Association of Productivity Association, the Association of Quality and Technology Management Society of Iran, on 17 and 18 December will be held in IRIB International Conference Center.

Source: News MTN

جشنواره پاییزی ایرانسل

جشنواره پاییزی ایرانسل مدتی است که شروع شده است این جشنواره خدمات بسیاری را در اختیار مشترکین قرار داده است که به در مطالب مختلف این خدمات ارائه خواهند شد.

یکی از این خدمات تخفیف 50 درصدی مکالمه برای دارندگان سیمکارتهای ایرانسل این خدمات که بین ساعت 2 الی 7 بامداد برای مشترکین ایرانسل ارائه شده است

برای مشترکین جدید و قدیمی ایرانسل فعال است و احتیاج به وارد کردن کد ندارد.

 دومین خدمات در جشنواره پاییزه امسال ارائه یک نوع شارژ ایرانسل با نام نما شارژ، با استفاده از نما شارژ می توانید از 10 درصد شارژ رایگان متناسب با مبلغ شارژ استفاده کنید.

برای استفاده از این نوع شارژ می توانید با استفاده از  *189*رمزشارژ# کد شارژ خود را وارد کنید تا بتوانید از این خدمات جدید استفاده کنید.

خبرهای جدید راجع به جشنواره تابستانه متعاقبا اعلام خواهد شد.

Fall Festival of Christmas

MTN Autumn Festival is a time to start giving subscribers the Jshnvakhrh has many services that will provide these services in different positions.

The services call for a 50 percent discount to holders of the service between 2 am to 7 am Symkarthay MTN Irancell subscribers are

For new and old subscribers MTN is active and does not need to enter a code.

  Fall Festival this year, providing a second service called MTN recharge battery indicator, charging indicator can be used free of charge 10% fee commensurate with use.

To use this type of battery you can recharge using * 189 * CODE # Enter Rmzsharzh be able to use this new service.

Recent news about the summer festival will be announced later.

saraomidvar – www.irancella.ir

نوآوری MTN

چه کسی می گوید MTN نوآوری می کند؟

همه ما به انتقاد مداوم از MTN استفاده می شود و من برای اولین بار به اعتراف است که برخی از آن موجه است اما آن را نیز اغلب به این صورت که هنگامی که MTN راه اندازی یک سرویس خوب است، کمی و یا بدون نظر مثبت در مورد آن وجود دارد. MTN به تازگی راه اندازی یک سرویس است که در آن کارت شارژ ها را می توان در انگلستان خریداری و فرستاده شده به خانواده ها و / یا دوستان در نیجریه و به بهترین دانش من، هیچ کدام از اپراتورهای دیگر به راه اندازی یک سرویس مشابه است.

من شخصا فکر می کنم این یک ایده بسیار عالی است و به نظر من MTN سزاوار برای راه اندازی این سرویس خاص ابتکاری تحسین است، اما نه تنها به حرف من برای آن، چک کردن نامه زیر که در این روزنامه روز دوشنبه 31/10 ظاهر شد / 2005.

به طور طبیعی، یک سرویس بسیار خوب نوآورانه به خودی خود لغو و یا بهانه مشکلات دیگر همه ما به خوبی آگاه است اما مطمئنا در این مورد خاص، ما باید که در آن اعتباری است که به علت؟

شارژ ایرانسل اسکنر

این شاید شارژ ایرانسل اسکنر خلاصه‌ترین تعریفی باشد که بتوان از تکنولوژی EDGE ارائه داد.

برای ارائه خدمات ایرانسل به متقاضیان از سرعت های بیشتر از ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه، مشمول قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد.

اطلاع از این‌که شما در منطقه تحت پوشش EDGE قرار دارید یا نه کافی شد گوشی خود را نگاه کنید.

اگر حرف G یا مثلث وارونه را مشاهده کردید به این معنشد که شما ارتباط EDGE ندارید و با GPRS متصل هستید. اگر حرف E را مشاهده کردید به این معنشد که ارتباط EDGE شما برقرار شد . با این توصیفات به نظر نمی‌رسد در ایران تفاوت چشم‌گیری میان GPRS و EDGE وجود داشته باشد! انتظار سرعت و خدمات مشابهی که در سایر نقاط دنیا ارئه می‌شود را نداشته باشید!

 

MTN recharge scanner

The charge maybe MTN Khlashtryn definition scanner that can provide the EDGE technology.

MTN services to clients for more than the speed of 128 kilo bits per second, radio communications covered by CRA rules the country.

Knowing you’re in EDGE coverage area was not enough to look at your phone.

If you see the letter G or inverted triangle Mnshd you connect to EDGE and GPRS connections are not. If you see the letter E to Mnshd your EDGE connection is established. With these explanations do not seem to differ markedly between GPRS and EDGE in there! Expected rate of similar services in other parts of the world do not have to be present!

نانو سیم‌کارت ایرانسل

همزمان با نمایشگاه تلکام ۲۰۱۲ و برای نخستین بار در ایران
ایرانسل نانو سیم‌کارت عرضه می‌کند

نانو سیم‌کارت ایرانسل

همزمان با برگزاری نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۲ و برای نخستین بار در ایران و همگام با آخرین فناوری‌های روز دنیا، ایرانسل اقدام به عرضه «نانوسیم‌کارت» به عنوان نسل جدید سیم‌کارت‌ها، به کاربران نسل تازه ابزارهای ارتباطی می‌کند.

ادامه خواندن “نانو سیم‌کارت ایرانسل”

هفتمین سال فعالیت شبکه خدمات ارتباطی ایرانسل

%۸۲ جمعیت کشور ایران و بیش از ۲۱هزار کیلومتر از جاده‌های کشور ایران تحت پوشش ایرانسل (irancell) هستند

متوسط قطع تماس ناخواسته در شبکه ایرانسل (irancell) ۷۹صدم درصد است

افزایش ۱۰۹ درصدی ترافیک دیتای مشترکین ایرانسل (irancell)

 علیرضا قلمبر دزفولی با اشاره به پوشش  شبکه تلفن همراه ایرانسل (irancell) در سراسر کشور ایران و تمام منطقه خلیج فارس گفت: در پروانه صادره برای ایرانسل (irancell) در سال هفتم قراردادی باید حدود ۹ هزار کیلومتر از جاده‌های کشور ایران تحت پوشش قرار می‌گرفت اما تا ۳۰ مهر ماه امسال، ۲۱ هزار و ۵۱۵ کیلومتر از جاده‌ها را تحت پوشش قرار داده ایم.

 به گزارش روابط عمومی ایرانسل (irancell)، مدیرعامل ایرانسل (irancell)، در نشست خبری ششمین سالروز راه‌اندازی شبکه ایرانسل (irancell) با اشاره به اینکه پوشش جمعیتی ایرانسل (irancell) اکنون نزدیک به ۸۲ درصد است، افزود: در خصوص پوشش شهرها، بیش از ۲۲۰۰ شهر و دهستان و بیش از ۲۴ هزار روستای کشور ایران با رشد سالانه ترکیبی ۵۷ درصد در پوشش شهری، تحت پوشش قرار گرفته‌اند.

ادامه خواندن “هفتمین سال فعالیت شبکه خدمات ارتباطی ایرانسل”